6 Nisan 2013 Cumartesi

06.04.2013 - İzmir At Yarışları06.04.2013 İZMİR ÜCRETSİZ 4. AYAK YORUMU1.AYAK: Bu ayağı görebilmek için lütfen üye olunuz.Üyelik için bana atyarisialtili@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

2.AYAK: Bu ayağı görebilmek için lütfen üye olunuz.Üyelik için bana atyarisialtili@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

3.AYAK: Bu ayağı görebilmek için lütfen üye olunuz.Üyelik için bana atyarisialtili@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

4.AYAK: Şartlı 4 1600 kum pist yarışında yarış gördükten sonra artan kondisyonu ile seri stilli (6)FAROTAY ilk atım.Son çim yarışında dikkatimi çeken kısalan 100 metre lehine olan diğer bir seri isim (4)ORKUNBEY (1.oldu G:4.45) hata affetmez.Uzun mesafeli yarışı olumlu olan kısalan mesafede daha avantajlı hale gelen (2)YALIMSOY (2.oldu G:2.50) kısa sprint ile sonuca gitmek isteyecek M.Sav ile (1)ALPYÜREK (4.oldu G:2.10) son uzun yarışında kötü koşsada (3)SEVDAKAR (3.oldu G:3.95) ve 1400 metrelik yarışını beğendiğim sert grupta start alacak olan mesafenin 200 metre uzaması lehine olan (5)BİRCANKAYA sıralamasını öneririm.(7)UÇANEFE bildiğiniz Uçanefe startta çok fazla kalacaktır.

5.AYAK: Bu ayağı görebilmek için lütfen üye olunuz.Üyelik için bana atyarisialtili@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

6.AYAK: Bu ayağı görebilmek için lütfen üye olunuz.Üyelik için bana atyarisialtili@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

***ALTIN YUMURTLAYANLARA ÜYE OLMAK İÇİN LÜTFEN OKUYUNUZ***1.Üyelik ücretleri 1 AYLIK: 300TL. 1 HAFTALIK: 100TL. 'dir.

2.Üyeliğiniz ne zaman başlar? Ücreti hesabımıza yatırdıktan sonra tarafımızda kontrol edilip onay verildikten sonra üyeliğiniz başlar.Üyelik için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.Parayı yatırdıktan sonra mail adresimize hesabınıza paramı yatırdım deyip adınız ve soyadınızı yazmalısınız.

3.Neden ücretler çok yüksek? Herkez istatistik veremez.Kendimize çok güveniyoruz.Bunu yorumlarımızda açıkça görebilirsiniz.

4.Bir günde iki yada daha fazla yarış günü olduğunda sadece bir yarış gününe yorum verilir.Bu seçim tarafımıza aittir.Yurtdışına yorum verilmez.

5.Üyelere yorumlar mail adreslerine yollanmaktadır.

6.Nasıl altılı kurabilirim videosu çıkmıştır.Sizlere altılıyı nasıl kolay bulabileceğinizi ve kurabileceğinizi bu videoda gösterdik.Bu ürünün ücreti ise 1000TL.'dir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder